Статия
Назначена съм на временен трудов договор до завръщане на титуляра( на 28.05.2010г.). От 26.05.2010г. съм в отпуск по болничен.Ще ми се удължи ли трудовият договор до приключването на болничния или ще се прекрати при завръщането на титуляра?


Съгласно чл. 325, т. 5 от Кодекса на труда, трудовият договор се прекратява без която и да е от страните да дължи предизвестие със завръщане на замествания на работа.

LAN_306Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване


Време за изпълнение:0.0232 сек.,0.0026 от тях за заявки.БД заявки:15. Сървър памет:1,757kb