Статия
Ползването на платен домашен отпуск и болничен, удължава ли определения в трудовия договор, срок за изпитване по чл.70 от КТ?


Съгласно чл. 70, ал. 4 от Кодекса на труда, в срока за изпитването не се включва времето, през което работникът или служителят е бил в законоустановен отпуск или по други уважителни причини не е изпълнявал работата, за която е сключен договорът.

LAN_306Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване


Време за изпълнение:0.0202 сек.,0.0028 от тях за заявки.БД заявки:15. Сървър памет:1,757kb