Статия
При неспазено предизвестие от страна на работника, обезщетението по чл.220 (1), което той дължи на работодателя, записва ли се в трудовата книжка на страниците за изплатени обезщетения при прекратяване на трудовото правоотношение?


Съгласно чл. 349, ал. 1, т. 10 от Кодекса на труда в трудовата книжка се вписват обезщетенията при прекратяване на трудовото правоотношение, изплатени от работодателя на работника или служителя. Обезщетенията, които се дължат от работника/служителя на работодателя не се вписват в трудовата книжка.

LAN_306Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване


Време за изпълнение:0.0248 сек.,0.0040 от тях за заявки.БД заявки:15. Сървър памет:1,758kb