Въпрос
ЕТ има назначен един работник,предприятието се прехвърля на друго лице,следва ли да се прекрати трудовият договор на работника?

Не е задължително.

Ако ще продължи да работи в предприятието, трябва да се подаде уведомление по чл. 123 от КТ за промяна на работодател.

LAN_306Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване


Време за изпълнение:0.0171 сек.,0.0036 от тях за заявки.БД заявки:15. Сървър памет:1,756kb