Назначена съм на временен трудов договор до завръщане на титуляра( на 28.05.2010г.). От 26.05.2010г. съм в отпуск по болничен.Ще ми се удължи ли трудовият договор до приключването на болничния или ще се прекрати при завръщането на титуляра? - Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване

http://www.account-bg.info/balansi/

Каталог Избрано от системата Въпроси и отговори на МТСП

Статия
Назад към списъка  Версия за печат  Изпрати на приятел
Назначена съм на временен трудов договор до завръщане на титуляра( на 28.05.2010г.). От 26.05.2010г. съм в отпуск по болничен.Ще ми се удължи ли трудовият договор до приключването на болничния или ще се прекрати при завръщането на титуляра?

Съгласно чл. 325, т. 5 от Кодекса на труда, трудовият договор се прекратява без която и да е от страните да дължи предизвестие със завръщане на замествания на работа.
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search
 

Здравей

Потребител:

Парола:


Помни ме

[ ]
[ ]
 
Описание на счетоводните сметки
203...

Чрез сметка 203 се отчитат сградите с производствено и непроизводствено предназначение, които осигуряват условия за производството и...


621 Разходи за...

Чрез сметка 621 се отчитат начислени лихви за всички заеми, лихви по дългове, свързани с дялово участие, лихви, които кредитните...


101 Основен...

Чрез сметка 101 се отчита основният капитал. Той е относително постоянна величина. В дружествените предприятия основният капитал се...


457 Разчети с...

Чрез сметка 457 предприятията отчитат сметните си отношения с митниците във връзка с начисляване и изплащане на митни...


Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.0609 сек.,0.0278 от тях за заявки.БД заявки:21. Сървър памет:2,056kb