http://www.account-bg.info/balansi/

Въпроси и отговори - архив - това е архив на въпроси задавани в сайта през 2008 и 2009 г.

Въпрос
Назад към списъка  Версия за печат  Изпрати на приятел
Въпрос: Tрябва ли да подавам уведомление по чл.62 ал.4от КТ при промяна на длъжността по НКПД, намаление на работната заплата. Прекратява ли се действащия трудов договор или се пуска допълнително споразумение?
Отговор: Ако се променя само заплата по трудовия договор не се подава уведомление по чл. 62ал. 4 от КТ.

Ако се променя длъжността - тогава задължително се подава уведомление по чл. 62 ал. 4 от КТ.

Не се сключва нов договор. Всички промени се извършват с допълнително споразумение към основния трудов договор, в което се упоменават променените параметри на основния договор.

Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search
 

Здравей

Потребител:

Парола:


Помни ме

[ ]
[ ]
 
Описание на счетоводните сметки
422 Подотчетни...

Чрез сметка 422 предприятията отчитат вземанията си от персонала за предоставените му със заповед на ръководителя или на упълномощено...


702 Приходи от продажби на...

Чрез сметка 702 се отчитат постъпленията от продажби на стоки, както и формираният финансов резултат от продажбите. Аналитичното...


692 Разходи за глоби и...

Чрез сметка 692 се отчитат всички видове глоби, неустойки и щети, начислени на доставчици, клиенти, транспортни и други предприятия за...


629 Други финансови...

Чрез сметка 629 се отчитат финансови разходи, които не са отразени по останалите сметки от групата. Сметка 629 се дебитира със сумите на...


Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.0614 сек.,0.0149 от тях за заявки.БД заявки:21. Сървър памет:2,059kb