http://www.account-bg.info/balansi/

Въпроси и отговори - архив - това е архив на въпроси задавани в сайта през 2008 и 2009 г.

Въпрос
Назад към списъка  Версия за печат  Изпрати на приятел
Въпрос: ЕТ има назначен един работник,предприятието се прехвърля на друго лице,следва ли да се прекрати трудовият договор на работника?
Отговор: Не е задължително.

Ако ще продължи да работи в предприятието, трябва да се подаде уведомление по чл. 123 от КТ за промяна на работодател.
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search
 

Здравей

Потребител:

Парола:


Помни ме

[ ]
[ ]
 
Описание на счетоводните сметки
454 Разчети за данъци върху доходи на физически...

Чрез сметка 454 предприятията отчитат сметните си отношения за...


614 Разходи за организация и...

Чрез сметка 614 се отчитат разходите, които са свързани с общото...


709 Приходи от други...

Чрез сметка 709 се отчитат постъпленията от различни случайни...


301...

Чрез сметка 301 се отчита доставката на материали и стоки по цена на...


Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.0282 сек.,0.0076 от тях за заявки.БД заявки:21. Сървър памет:3,648kb