http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Счетоводен софтуер

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Астрасофт - финансово-информационен софтуер и индивидуални бизнес решения
Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info
Автор Отговор
account-bg.info
нд дек 06 2009, 05:31 Цитирай

Регистриран потребител #1
Регистриран: сб юни 28 2008, 08:04
съобщения: 1212
В тази тама можете да изкажете мнение за продуктите на Астрасофт - финансово-информационен софтуер и индивидуални бизнес решения

Каталог "Производители на счетоводен софтуер"

[ Редактирано нд дек 06 2009, 07:01 ]
Най-отгоре
Анонимен
пт ное 04 2016, 10:29 Цитирай
Гост
На предната работа бяхме с нея. Превъзходна програма. Няма нищо общо с разни недоразумения, като тия на „Микроинвест“, познати на всички.

Предния месец я препоръчах. И какво да видим. Единствено има информация за нея в Account-bg, страницата им я няма, телефона не отговаря. Което означава само едно. Поредния бисер е потънал. А така и не успях да видя версия 2010, която беше всичко, което ми липсваше. :'(

Наистина съжалявам, че са останали без клиенти и са фалирали. В същото време докато разни безумия цъфтят. Тях няма да изброявам, защото не заслужават. Не, че поне едно споменах. Те трябваше да тънат в забрава, а не астричката.

Само мога да съжалявам. Светът е такъв, какъвто е. Мога да ги спомена с добро. Друго няма, какво да се стори.
Най-отгоре
Анонимен
вт сеп 12 2017, 08:09 Цитирай
Гост
Здравейте . Защо ви е толкова негативно мнението за Микроинвест софтуера?
Най-отгоре
Анонимен
пн сеп 17 2018, 03:39 Цитирай
Гост
Предлагам ти облог. На всяко хубаво, което кажеш за МИ, аз ще изреждам по пет идиотщини.

Но то няма нужда дори от това. Достатъчно е човек веднъж да стартира тяхна програма, камо ли да я ползва.
Най-отгоре

Бърз отговор:

Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF