http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info
Автор Отговор
аля
пт ное 13 2015, 02:25 Цитирай
Регистриран потребител #8122
Регистриран: пт ное 13 2015, 02:14
съобщения: 1
фирма А -ЕООД регистрирана в България, купува пелети /стока/ от Италия фирма Б през месец 9,до тук имаме ВОП и с протокол по чл.117 от ЗДДС се самооблагаме ,Включваме протокола и в дневник покупки и в дневник продажби.
През месец 10 продаваме пелетите /стока/на друга Италианска фирма- С без стоката да е напускала Италия Въпроса ми е ВОД ли имаме ? Спроред мен не защото стоката не е идвала в Бълтгария,Каква е сделката?!!Регистрация в Италия ли трябва на фирма А
Притесняваме мястото на изпълнение на сделката

Най-отгоре
Анонимен
пн ное 16 2015, 07:45 Цитирай
Гост
Още първата сделка не е ВОП. Няма движение на стока Италия България. Нямате ЧМР.
Най-отгоре
Анонимен
вт мар 01 2016, 06:21 Цитирай
Гост
Здравейте,
Има проблем с ВОД сделки с Гърция. След 1 година получам инфо от НАП, че няколко от клиентите ми не са декларирали моите инвойси и не са внесли ДДС в Гърция. При проверката представям ЧМР изрядни, но НАП не ги признава т.к. нямат към тях фактура за транспорт. Клиентите ми сами си организират транспорт и той си е за тяхна сметка. Моята фирма е само изпращач.
Как може да се защитим и къде можем да имаме видимост какво декларират в Гърция? Имали начин да се пазим българската фирма от такива случаи. Реално фирмите във ВИЕС са си зелени и всичко им е ок.
Моля за помощ.
Мерси!

Най-отгоре
Анонимен
вт мар 01 2016, 09:53 Цитирай
Гост
Ако притежавате описаните в закона документи няма основание от НАП да ви създават проблеми
Най-отгоре
Анонимен
чт мар 31 2016, 12:30 Цитирай
Гост
Първата сделка не е ВОП, а обикновена сделка с начислено ДДС в Италия. Ако си набавите необходимите транспортни документи, то тогава я третирайте като ВОП и ВОД, но е доста съмнително.
Най-отгоре
rszxcvb
вт юни 11 2019, 02:55 Цитирай
Регистриран потребител #8668
Регистриран: чт дек 27 2018, 02:58
съобщения: 19
https://www.cheaprsgold.co.uk/
Rs Gold
Cheap Rs Gold
buy rs gold
RS 07 gold for sale
runescape gold
buy runescape gold
2007 Runescape Gold for sale
cheap runescape gold
Runescape 3 Gold
Runescape 2007 Gold
07 Runescape Gold
buy cheap RS 3 gold
Rs 2007 Gold
07 Rs Gold
Runescape accounts
runescape mobile
runescape classic
oldschool runescape
runescape 3
osrs gold
osrs
runescape 2007
sell runescape account
buy rs3 gold
cheap osrs gold
sell rs gold
runescape accounts for sale
osrs buy gold
rs3 runescape
old school runescape gold
sell osrs account
sell rs3 gold
rs3 to osrs gold
buy osrs gp
cheap gold
cheap rs gold
rsgp
osrs power leveling
07 runescape
rs money making
cheapest osrs gold
old school runescape money making
runescape old school prices
runescape money
rs money
osrs money
buy rsgp
runescape prices
buy runescape 2007 gold
buy old school runescape gold
Най-отгоре

Бърз отговор:

 

  Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search
 

Здравей

Потребител:

Парола:


Помни ме

[ ]
[ ]
 
Описание на счетоводните сметки
721 Приходи от...

Чрез сметка 721 се отразяват приходите от лихви за предоставени заеми, парични средства в банки и финансови институции. Сметка 721 се...


203...

Чрез сметка 203 се отчитат сградите с производствено и непроизводствено предназначение, които осигуряват условия за производството и...


112 Преоценъчни...

Чрез сметка 112 се отчитат резервите от преоценка на дълготрайните активи на предприятието. Към сметка 112 може да се открият следните...


611 Разходи за основна...

Чрез сметка 611 се отчитат основните производствени разходи за основната дейност на предприятието, формиращи себестойността на...


Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.0681 сек.,0.0196 от тях за заявки.БД заявки:32. Сървър памет:2,624kb