http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info
Автор Отговор
vodoley
пт юни 27 2014, 07:25 Цитирай
Регистриран потребител #5835
Регистриран: пт май 25 2012, 06:06
съобщения: 4
Здравейте,

имам следния проблем. Забравих да подам декларация образец 1010А за липса на дейност на моето неработещо ЕООД за 2013 г и сега ми е доста притеснено. Въпросът ми е следния. Какво да направя, дали да отида и да се " предам" с надеждата да мина с предупреждение или да си трая и да се надявам да ми се размине?
И при подаването на същата декларация следващата година няма ли да открият нарушението тогава, ако не са го открили по-рано ?

Благодаря ви предварително.
Най-отгоре
Иван Минков
сб юни 28 2014, 05:09 Цитирай
Регистриран потребител #1581
Регистриран: вт фев 02 2010, 11:23
съобщения: 4082
Не правете нищо - ако ви хванат, хванат. Аоко не се "предадете" доброволно има някакъв шанс и да ви се размине.
А шанса да ви хванат следващата година като подавате декларация е никакъв.
Най-отгоре
Анонимен
сб юни 28 2014, 05:55 Цитирай
Гост
ако накога ще упражнявате дейност ще ви хванат .мин.година имахме такъв случай подадохме със закъснение -нямаше глоба само акт издадоха за нарушение ,но пишеше че фирмата не е упр.дейност и няма приход -съответно не е ощетила бюджета и само предупредиха ,че при повторно нарушение ще има санкция.Глоба нямаше.Така че вие си решете .Всеки греши-вие с нищо не сте ощетили никой .

Най-отгоре
vodoley
нд юни 29 2014, 08:01 Цитирай
Регистриран потребител #5835
Регистриран: пт май 25 2012, 06:06
съобщения: 4
Благодаря ви много за отговорите. Поуспокоих се , че от няколко дни сън не ме хващаше. А иначе относно възможността да подновя дейността на фирмата (която не работи от 4-5 год.), за сега нямам никакви намерения а и идеи. Но дори и да възникнат в бъдеще, по-скоро ще отворя друга фирма , а настоящата ще я закрия след две години.
Още веднъж благодаря на И в. М и н к о в и Гост.

Успех.
Най-отгоре

Бърз отговор:

Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF