http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info
Автор Отговор
Анонимен
вт фев 18 2014, 10:41 Цитирай
Гост
Здравейте на скоро физ. лице си отвори фирма и сега трябва даподам заявление за защита на личните данни фирмат е търговия на дребно магазин със 1-2 продавачи
интересувам се как трябва да попълня тази декларация аконякой е попълвал наскояро МОЛЯ да ме упъти какво точно трябва да впиша и до кога е срока
Най-отгоре
Анонимен
ср фев 19 2014, 09:56 Цитирай
Гост
? никой ли не е подавал ??
Най-отгоре
XXXXX
ср фев 19 2014, 12:57 Цитирай
Регистриран потребител #2647
Регистриран: пт дек 17 2010, 12:21
съобщения: 918
Влизате в сайта на КЗЛ, избирате "Администратори на лични данни" и четете. Има вариант за попълване на декларацията онлайн.
При фирми с малък брой работници има вариант за освобождаване от задължение за регистрация по ЗЗЛД, но мисля че регистрацията е много по-лесна.

[ Редактирано ср фев 19 2014, 12:57 ]
Най-отгоре
Анонимен
ср фев 19 2014, 04:23 Цитирай
Гост
а какво трябва да се направи след като фирма е в Списък на Администраторите на лични данни, подлежащи на актуализация ??

Най-отгоре
Иван Минков
ср фев 19 2014, 05:13 Цитирай
Регистриран потребител #1581
Регистриран: вт фев 02 2010, 11:23
съобщения: 4082
Логично - трябва да се актуаолизира. Вероятно при подаването на данните сте пропуснали да попълните нещо и сега в сайта им има указание, че трябва да подадете нова декларация.
Най-отгоре
92mm
ср юли 22 2015, 11:29 Цитирай
Регистриран потребител #8060
Регистриран: ср юли 22 2015, 11:24
съобщения: 1
Здравейте,

Наскоро ми се наложи да подам заявлението. Отидох лично в комисията понеже съм упълномочено лице и със служителя заедно попълнихме онлайн всички необходими данни. Малко е неудобно мястото, където се намира Комисията, но пък получаваш съдействие, ако нещо не е ясно по попълването. След около 10 дни излезе решението и с пароля и входящ номер, може да си изтеглиш копие от удостоверението или да променяш данни, ако се налага!
Надявам се да съм била полезна с това споделяне.
Най-отгоре

Бърз отговор:

Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF