http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Счетоводство

<< Предишна тема | Следваща тема >>
заем от собственика на фирмата и подаване на декл. по чл. 50
Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info
Автор Отговор
katerina
ср апр 17 2013, 06:08 Цитирай
Гост
Здравейте, имам нужда от малко помощ. Фирмата, в която работя е имала проблем с касовата наличност, за това е отпуснат заем от собственика като е взета операцията 501/493.
Въпроса ми е собственика трябва ли да подаде декл. по чл. 50 / част 8/ и изобщо как е редно да отразявам връщането на паричните средства. Знач, че въпроса може да е елементарен за някой, но работата е нова за мен и няма кой да ми предаде нещата, започнах точно по годишно приключване.

Най-отгоре
Иван Минков
ср апр 17 2013, 07:27 Цитирай
Регистриран потребител #1581
Регистриран: вт фев 02 2010, 11:23
съобщения: 4082
Парите на собственика ще върнете с обратната операция 493/501.
А зависи на какво основание са внесени парите - ако е заем и ако е над 10 000 лв и не е възстановен към края на предходната година собственика трябва да подаде декларация по чл 50 от ЗДДФЛ, в която трябва да декларира този заем.
Най-отгоре
Анонимен
чт апр 18 2013, 05:47 Цитирай
Гост
А това важи ли и за собственик на ЕТ?
Най-отгоре
Анонимен
чт апр 18 2013, 06:03 Цитирай
Гост
Собственика на ЕТ не може да си дава заеми сам на себе си.
Най-отгоре
Анонимен
чт мар 10 2016, 06:19 Цитирай
Гост
Здравей,

Скъпи мои приятели там, Имате ли нужда от заем или са били търсят
начин да се получи един, или могат да бъдат ви търси помощ от банката дължи на вашия лош кредит
статус и те трябва да откаже да даде и сега си мислите, че всяка надежда е
загубен, не скъпа всяка надежда да не се губи ....... Идва място на
решение на всичките си тревоги и безпокойство. Тук е майстор плановик
Карлос Кантона кредит дома Plc. Ние предлагаме на нашите кредит с 2% лихва
на всички дали индивидите фирма или фирми, колко можем да брои !!!
можете да се свържете с нас днес на: (carloscantonaloanhome@gmail.com) за
лесен и надежден заем, наш дълг е да ви помогне да излезем от ситуацията и
сложи край на тревожи и тревожност .... Девиз: Няма нищо невъзможно за
Най-отгоре
Анонимен
сб май 14 2016, 12:23 Цитирай
Гост
Били ли сте опитвали да получат заеми от банките, без успех? Спешно се нуждаем от пари, за да се измъкнем от дълга? Нуждаете се от пари за разширяване или създаване на собствен бизнес? Получи кредит от една от водещите компании за заеми във Великобритания. За повече информация, моля, свържете се чрез имейл: larryfox2016©hotmail.com
Най-отгоре
заем CHARLY KERKIR
ср дек 28 2016, 02:09 Цитирай
Гост
Поздрав
Моето име е SILVENA BOZIER
Само да споделя този момент на забавление с вас.
Току-що получи заем от € 30,000 основен френски икономически оператор.
С него имаше пълно удовлетворение.
В момента аз съм жената сложи щастлив на земята.
И това благодарение на един човек.
Той е Бог, който постави на пътя ми.
И аз идвам да споделя това свидетелство с вас.
Името му е CHARLY KERKIR.
Това е човек, който винаги е спазвала задълженията си.
Това е човек на думата си.
Той е уникален.
Ако сте в необходимостта да се вземат пари на заем,
Призовавам ви да се свържете с тях.
Това е много ефективен човек в готовност с надеждни документи.
Аз само се направи еднократно плащане, преди да ми кредит.
За повече информация за този човек,
Моля, свържете се с мен по електронна поща:

silvenabozier132©gmail.com
,

silvenabozier©abv.bg

Или се свържете с кредитора да: charlykerkir©gmail.com

Ако не сте в нужда
Моля, информира приятелите си, братята си, сестрите си, вашите родители и т.н ....

благодаря
Най-отгоре
Анонимен
вт ное 21 2017, 11:04 Цитирай
Гост
Здравейте,

MARTIN LAURA FINANCE FIRM понастоящем предлагат заеми от всякакъв вид, за да задоволят вашите финансови ограничения, независимо от вашето състояние, вариращи от $ 5,000. до $ 50,000,000.00 на приемлива цена от 3%, без обезпечение, лош кредит. Размерът на кредита е по договаряне, Услугите за доверие, които предоставяме. Кандидатствайте за всеки заем по избор с нас, моля, компетентно заявление само чрез martinlaurafinancefirm©outlook.com ИЛИ

martinlaurafinancefirm©gmail.com

Успех всички.

С Най-Добри Пожелания!
Най-отгоре
Анонимен
сб юни 09 2018, 02:31 Цитирай
Гост
Здравейте,

Ако имате някакви финансови затруднения, МАРТИН ЛАУРА ФИНАНС ФИРМ предлага понастоящем заеми от всякакъв вид, които да задоволят вашите финансови ограничения, независимо от вашето състояние от 5 000 долара. до $ 500,000,000.00 на достъпна цена от 2%, Без обезпечение, лош кредит. Размерът на кредита е по договаряне, Услугите за доверие, които предоставяме. Кандидатствайте за всеки заем по избор при нас, моля, компетентно заявление само чрез (martinlaurafinancefirm@gmail.com) Успех всички.

С Най-Добри Пожелания!
Най-отгоре
Martin Laura
ср сеп 19 2018, 07:48 Цитирай
Гост
Здравейте,

За бърз и надежден кредит по ваш избор с 2% лихвен процент не се колебайте да подадете молбата си чрез (martinlaurafinancefirm@gmail.com) Направихме вашата мечта да се сбъдне!

БЛАГОДАРЯ!!!
Whatsapp: +2348162551507
Най-отгоре
Анонимен
сб окт 13 2018, 01:13 Цитирай
Гост
Добър ден,

Това е да ви информираме за нашето предложение за заем, предлагаме лични, търговски и лични заеми с много ниски лихвени проценти до 3% в рамките на 1-20 години срок на изплащане и можете да заемате между $ 1000 и $ 25,000,000.00 обаче, ако сте заинтересовани любезно ни пишете на: accessloanfirm2030©gmail.com

Основното предимство при получаване на заеми от фирмата за достъп до кредит е, че не се изисква обезпечение.
Изпратете ни имейл на: accessloanfirm2030©gmail.com

Отговорете чрез електронна поща, ако се интересувате от получаване на заем от нас любезно кандидатствайте по имейл.

Благодаря
Скот

Най-отгоре
Анонимен
пн окт 15 2018, 02:40 Цитирай
Гост
Здравейте

Кандидатствайте за бърз и надежден заем от всякакъв вид 2% лихвен процент чрез
(bonitecloancompany@gmail.com) Патронирайте ни и ще свидетелствате за нашата надеждност; Вашият успех е наш приоритет; Ние вярваме в Бог.

Благодаря.
Whatsapp: +2349077216298
Най-отгоре
Анонимен
ср ное 07 2018, 12:45 Цитирай
Гост
Здравейте

Имате ли нужда от спешен заем, за да решите финансовите си нужди? Ние предлагаме кредити в диапазона от 2,000.00 до 50,000,000.00, надеждни, силни, бързи и динамични, без кредитна проверка и 100% гаранции за външен кредит по време на преходния период.

Ние също така извадихме всякакъв валутен заем с 2% лихва за всички заеми .... ако искате да се свържете с нас чрез този имейл.

Моля, върнете се при нас, ако имате интерес, чрез

Имейл: accessloanfirm2030©gmail.com

За разбирането,
Г- н Скот
Най-отгоре

Бърз отговор:

Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF