http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Всичко друго извън горните теми

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Длъжностна характеристика за помощник магазин
Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info, petrana, Михаил Минков
Автор Отговор
Анонимен
Sun Jun 03 2012, 07:14PM Цитирай
Гост
Търся длъжностна характеристика за помощник магазин 52490002.Моля за помощ
Най-отгоре
ilhi
Sat Sep 08 2012, 07:08PM Цитирай
Гост
Здравейте, намерихте ли длъжностна характеристика за помощник магазин, питам защото и на мен ми трябва, ако сет намерили бихте ли ми я изпратили на ilhi77©abv.bg Благодаря

Най-отгоре

Бърз отговор:

Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search

Здравей

Потребител:

Парола:

Помни ме

[ ]
[ ]

Описание на счетоводните сметки
611 Разходи за основна...

Чрез сметка 611 се отчитат основните производствени разходи за основната дейност на предприятието, формиращи себестойността на...

201 Земи, гори и трайни...

Чрез сметка 201 се отчитат собствените земни и горски участъци, пасища, ливади, рекултивирани терени, застроени и незастроени площи и...

609 Други...

Чрез сметка 609 се отчитат всички разходи, които не се отнасят по друга сметка от групата, като: разходи за служебни пътувания и...

204 Машини, съоръжения и...

Чрез сметка 204 се отчитат енергетичните и двигателните машини и оборудване, производствените машини и оборудване, измервателните и...

Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.1035 сек.,0.0313 от тях за заявки.БД заявки:27. Сървър памет:4,738kb