http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Всичко друго извън горните теми

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Длъжностна характеристика за помощник магазин
Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info
Автор Отговор
Анонимен
нд юни 03 2012, 07:14 Цитирай
Гост
Търся длъжностна характеристика за помощник магазин 52490002.Моля за помощ
Най-отгоре
ilhi
сб сеп 08 2012, 07:08 Цитирай
Гост
Здравейте, намерихте ли длъжностна характеристика за помощник магазин, питам защото и на мен ми трябва, ако сет намерили бихте ли ми я изпратили на ilhi77©abv.bg Благодаря

Най-отгоре

Бърз отговор:

Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search

Здравей

Потребител:

Парола:

Помни ме

[ ]
[ ]

Описание на счетоводните сметки
401...

Чрез сметка 401 се отчитат задълженията по обикновени доставки на активи или услуги. Аналитичното отчитане към сметка 401 може да се...

496 Разчети по...

Чрез сметка 496 предприятията отчитат своите вземания и задължения във връзка с начисляването и изплащането на изискуемите и дължимите...

705 Приходи от...

Чрез сметка 705 се отчита частта от финансиранията, която се признава за приход за съответния отчетен период. Сметка 705 се дебитира при...

159 Други заеми и...

Чрез сметка 159 се отчитат привлечените чужди средства, които не се отчитат по предходните сметки от групата, като задължения по...

Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:4.7298 сек.,0.0060 от тях за заявки.БД заявки:27. Сървър памет:4,218kb