http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Всичко друго извън горните теми

<< Предишна тема | Следваща тема >>
водене на касова книга на касовия апарат
Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info, petrana, Михаил Минков
Автор Отговор
Анонимен
Wed Jan 19 2011, 03:24AM Цитирай
Гост
случая е следния имам продажба -бон, за деня нямам друга продажба-дневен отчет-залепям в касовата книга,но някой ми каза че,всяка продажба трябва да я извеждам независимо дали сами необходими пари за плащане на консмативи или не,но тогав оборота няма ли да се нулира,тъй като не съм магазин касата започвам на нула и пиша нач на касата нула не въввеждам сума за начало, операция за въвеждане винаги ли се използва или само при въведена сума в края на деня да се изведе или може да се използа след продажба с нулево начало-понякога парите от банката и за дневни отчети не достигат работим на ненормирано раб време се налага ползване на пари от касата след приключване на касата ,тогава достатъчно ли е да се напише рко за използвани пари от касата при едностр счетоводство или преди това трябва да се изведът преди отчета
Най-отгоре
Анонимен
Wed Jan 19 2011, 07:58AM Цитирай
Гост
Аз не въвеждам и не извеждам нищо от касовия апарат. Само в касовата книга си пиша наличните пари в началото на деня, оборота, ако им аизвеждани пави през деня и накрая на деня правя запис в касовата книга, че съм взел целия оборот.
Най-отгоре
Анонимен
Wed Jan 19 2011, 10:00AM Цитирай
Гост
това че си взел парите кога го пишеш след днев отчет или след дневният отчет и къде го пишеш в ккна апарата или кк за счетоводството
Най-отгоре
Анонимен
Wed Jan 19 2011, 10:45AM Цитирай
Гост
И в двете касови книги го пиша. Но в оперативен план е важно да се пише в касовата книга на апарата.
Най-отгоре
Анонимен
Wed Jan 19 2011, 11:17AM Цитирай
Гост
но преди дневният отчет защото тогава в кк ще остане нулева ст-т или след дневният отчет тогава ще има ст-т само за оборота
Най-отгоре

Бърз отговор:

Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF