Форуми / Осигуряване / Имам ли право на борса? - Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване

http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Осигуряване

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Имам ли право на борса?
Отиди на страница  1 2 3 ... 18 19 [20] Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info
Автор Отговор
Анонимен
пт юни 01 2018, 08:55 Цитирай
Гост
Здравейте, имам ли право на обещетение при трудов договор на 4 часа?
Най-отгоре
Анонимен
пт юни 01 2018, 09:10 Цитирай
Гост
Зависи защо питате.
Ако в момента получавате обезщетение за безработица и започвате работа по трудов договор на 4 часа, имате право успоредно със заплатата да получавате и половината от обезщетението до края на срока му.
Ако работите на ТД на 4 часа и ще се прекратява договора, ще имате право на обезщетение за безработица, ако отговаряте на останалите условия.
Най-отгоре
Анонимен
пт юни 08 2018, 11:06 Цитирай
Гост
Bez trudov dogovor
Най-отгоре
Анонимен
пн юли 09 2018, 05:41 Цитирай
Гост
Здравейте някой информиран ли е как стоят нещата с трудовата борса ... Моят случай е такъв година и 6 месеца трудов договор на 4часа минимална заплата прекратяване по взаимно съгласие след по малко от две седмици започнах работа във фабрика на 8 часов работен ден 1 месец вече съм на 9 часа + овъртайм та въпросът ми е как да прекратя договорът си тук и каква борса имам възможност да взема .. стажа в англия ще ми е общо 4 месеца ( студентка съм ако има значение)
Най-отгоре
Анонимен
пн юли 30 2018, 02:28 Цитирай
Гост
А някои знае ли какъв е срока
Най-отгоре
Анонимен
пн юли 30 2018, 02:31 Цитирай
Гост
Колко е срока за да се регистрирам за борсата
Най-отгоре
Анонимен
ср авг 15 2018, 08:25 Цитирай
Гост
Здравейте,ако работя 2 месеца на договор в Англия имам ли право да получавам обезщетение в България?Имам 4 год.непрекъснат стаж в България
Най-отгоре

Бърз отговор:

Отиди на страница  1 2 3 ... 18 19 [20]   Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF