http://www.account-bg.info/balansi/

Форуми

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Осигуряване

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Имам ли право на борса?
Отиди на страница  1 2 3 ... 18 [19] 20 Започване на нова тема
Редактори:account-bg.info
Автор Отговор
деси деси
нд юли 23 2017, 10:54 Цитирай
Регистриран потребител #8484
Регистриран: нд юли 23 2017, 10:43
съобщения: 1
Здравейте имам ли право на обещетение ако на пусна работа по собствено желание да уточня година и 5 месеца работя в Германия но по семейни причини трябва да се пребера в България дали ще получавам обещетение от бюрото по труда знам че трябва да си взема формуляр U 1 от агенцията по заетостта в Германия други документи нужни ли са. Благодаря Ви предварително за отговорите !
Най-отгоре
Анонимен
нд юли 23 2017, 08:55 Цитирай
Гост
Ако те удовлетворяват 4 месеца обезщетение по около 150 лева - може.
Ако не те задоволявят - или не се регистрирай като безработен или се регистрирай в Германия, ако оставаш там.
Може да прочетеш цялата тема и да си избереш подходящо решение.
Най-отгоре
Анонимен
нд сеп 03 2017, 04:50 Цитирай
Гост
Здравейте, какво трябва да доуточня с работодателя, при сключване на трудов договор по чл. 67, ал. 1, т. 1 + чл.70. Договорът е за половин щат - предполагам 4-часов работен ден. Предварително Ви благодаря.
Най-отгоре
Анонимен
вт окт 03 2017, 09:43 Цитирай
Гост
Анонимен написа ...

Започнах работа като по ТД ме усигоряват на 4 часа имам ли право на борса?При положени че сум работила повече от 1 година в тази фирма?

Най-отгоре
Анонимен
вт окт 03 2017, 11:15 Цитирай
Гост
Ако през тази 1 година нямате неплатвн отпуск или отсъствия повече от 3 месеца, би трябвало да имате право.
Най-отгоре
Анонимен
вт окт 10 2017, 10:29 Цитирай
Гост
Здравейте, искам да попитам дали след като работих в хотел в кипър 8 месеца и хотела затвори имам ли право на борса.
Най-отгоре
Анонимен
вт окт 31 2017, 06:05 Цитирай
Гост
Prekratqvam dogovopa po zaimno saglasi e 9meseca imam kakva dorsa mi se pola ga momenta sam xolandiq
Най-отгоре
Анонимен
вт окт 31 2017, 11:32 Цитирай
Гост
Анонимен написа ...

Prekratqvam dogovopa po zaimno saglasi e 9meseca imam kakva dorsa mi se pola ga momenta sam xolandiq

Щом е по взаимно съгласие - само 4 месеца по около 150 лв месечно (след Нова година по около 180 лв, ако променят закона). Няма значение нито общия стаж, нито заплатата.
Най-отгоре
Анонимен
пт ное 03 2017, 08:41 Цитирай
Гост
Rabotq v 4exiq iskam da popitam kolko meseca mi trqbvat zada utida v noi
Най-отгоре
Анонимен
пт ное 03 2017, 08:44 Цитирай
Гост
Rabotq v chexiq veche 5 meseca iskam da popitam dali shte imsm pravo na borsa
Най-отгоре
Анонимен
сб ное 04 2017, 05:42 Цитирай
Гост
Здравейте имам един въпрос с какъв трудов договор трябва да съм за да имам не минимални възнаграждение

Най-отгоре
Анонимен
сб ное 25 2017, 10:17 Цитирай
Гост
Бях в Англия вьв ферма шест месеца. Договора ми бе до октомври. Но аз бях казал че ще работя до края. Но се случи че си трьгнах октомври. Подадох за врьщане такси и за У1 кьм фирма. Има ли вероятност да пишат прекратен договор по взаимно сьгласие
Най-отгоре
Анонимен
чт дек 21 2017, 11:33 Цитирай
Гост
Здр. Въпроса ми е слет колко време като се регистрираш като безработна във ной ти испращат решението
Най-отгоре
Анонимен
пт фев 02 2018, 03:46 Цитирай
Гост
Zdr ako nesam se podpisala navreme gubq li posledniq mesec borsa koqto e iztekla predi tova

Най-отгоре
Анонимен
нд фев 11 2018, 10:55 Цитирай
Гост
Здравейте. Живея в Англия от 3 години и в момента съм по майчинство. След неговото изтичане смятам да се прибирам в Бг. Та въпроса ми е според вас дали е по - добре да се запиша на борсата след като се прибера или да си продължа майчинството в Бг.
Благодаря.
Най-отгоре
Анонимен
пт фев 16 2018, 04:47 Цитирай
Гост
ako si bil na borsata predi dve godini imali pravo da polzva6 borsa ot velikobritaniq
Най-отгоре
Анонимен
вт фев 20 2018, 02:28 Цитирай
Гост
Здравейте студентка съм 4 курс,завършвам май месец, междувременно и работя, но май месец ще ни съкращават,тъй като затварят фирмата, имам ли право на обезщетение от борсата?
Най-отгоре
Анонимен
ср фев 21 2018, 08:29 Цитирай
Гост
Ако при прекратяването на трудовия договор:
- не сте студент
- имате 12 месеца стаж по трудовия договор от последните 18 календарни
- не подлежите на осигуряване на друго основание (фирма, граждански договор, свободна професия....)
то имате право на обезщетение.
Най-отгоре
Анонимен
пт фев 23 2018, 03:17 Цитирай
Гост
Здравейте, имам работени 8 години без прекъсване в България.Имам ли право на борса в Англия?
Най-отгоре
Анонимен
чт мар 01 2018, 11:18 Цитирай
Гост
Zdr. az ot 2015 sam tuka ama s prekisvane ama ot minalata godina ot april do karq na dekemvri bez prekisvane bqh. predi na sam rabotila v bg kolko borsa mogda da vzema dolu gore ?
Най-отгоре

Бърз отговор:

Отиди на страница  1 2 3 ... 18 [19] 20   Започване на нова тема

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF