http://www.account-bg.info/balansi/

Форум за счетоводство, данъци и осигуряване

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Осигуряване
Осигуряване
Отиди на страница  1 2 3 ... 85 [86] 87 ... 91 92 93 започни нова тема
  Тема Стартирана Отговори Преглеждана Последно съобщение
мод
гост 1
Thu Nov 05 2009, 08:27AM
1 587 Гост
Thu Nov 05 2009, 09:52AM
ЕТ - трудови договори с взаимно свързани лица
краси петрова
Fri Oct 23 2009, 02:53PM
4 1017 Гост
Wed Nov 04 2009, 11:48AM
Няма нови съобщения от Популярните теми
Програмата на НАП за Д1 и Д6
снежана
Wed Oct 14 2009, 06:03PM
6 935 Гост
Tue Nov 03 2009, 10:58PM
д1
гостенка
Tue Nov 03 2009, 04:10PM
Никой 312 -
декларация образец 1 на самоосигуряващо се лице
NP
Mon Nov 02 2009, 01:50PM
4 2367 Гост
Mon Nov 02 2009, 02:55PM
попълване на д1 за почивните дни при прекъсване на тд-р
rosisi
Mon Nov 02 2009, 09:16AM
4 741 Гост
Mon Nov 02 2009, 10:28AM
Няма нови съобщения от Популярните теми
относно декл.1
bigstone
Fri Oct 23 2009, 01:52PM
5 908 Гост
Sat Oct 31 2009, 04:09PM
Болн.на самоосиг.лице-1-ви ден
rendi
Fri Oct 30 2009, 11:15PM
1 593 Гост
Sat Oct 31 2009, 09:08AM
ЕТ
гост
Thu Oct 29 2009, 04:29PM
3 442 account-bg.info
Fri Oct 30 2009, 10:22AM
обр.1
ана илиева
Tue Oct 27 2009, 08:19PM
2 502 Румен
Wed Oct 28 2009, 07:23AM
ЛИЗИНГ
donka.1950
Mon Oct 26 2009, 05:09PM
1 390 account-bg.info
Mon Oct 26 2009, 05:46PM
УП2
Гост
Mon Oct 19 2009, 12:45PM
2 2765 Гост
Mon Oct 19 2009, 01:47PM
пенсионер
анонимен3
Sun Oct 18 2009, 07:58PM
1 1569 account-bg.info
Sun Oct 18 2009, 08:30PM
сумарно отч. нараб. време
фани
Thu Oct 15 2009, 01:56PM
4 1709 Гост
Thu Oct 15 2009, 04:28PM
ПЕНСИОНИРАНЕ
АНОНИМЕМ 3
Wed Oct 14 2009, 04:51PM
1 659 Гост
Wed Oct 14 2009, 08:24PM
самоосиг. се майка и майчинство
ваня
Fri Oct 02 2009, 11:42AM
4 1339 Гост
Wed Oct 14 2009, 10:31AM
Самоосигуряващ се собственик и доходи от съдебен заседател
Vania St.
Tue Oct 13 2009, 05:20PM
2 2308 Vania St.
Tue Oct 13 2009, 05:55PM
Няма нови съобщения от Популярните теми
осигуряване на чужденец
Desi Georgiewa
Tue Sep 02 2008, 03:04PM
5 5329 account-bg.info
Tue Oct 13 2009, 12:51PM
Няма нови съобщения от Популярните теми
Застраховки
Анонимен
Thu Oct 08 2009, 02:56PM
9 2746 Гост
Fri Oct 09 2009, 11:27AM
болничен
Гост
Wed Oct 07 2009, 01:59PM
3 517 Гост
Wed Oct 07 2009, 03:18PM
Няма нови съобщения от Популярните теми
назначаване на собственик на еоод
tzvetip
Sun Oct 04 2009, 01:40PM
16 4248 Гост
Tue Oct 06 2009, 12:07PM
Няма нови съобщения от Популярните теми
осигуровки на управител на две ЕООД-та
деси
Thu Nov 27 2008, 02:53PM
8 3065 Стоев
Mon Oct 05 2009, 01:22PM
може ли %проф.опит да бъде доплатен за минал период
mdtomova
Sat Oct 03 2009, 09:24PM
1 453 account-bg.info
Sat Oct 03 2009, 09:28PM
Осигуряване по ГД
Зина
Thu Oct 01 2009, 03:45PM
2 495 Гост
Thu Oct 01 2009, 04:36PM
самоосигуряващ се пенсионер
даниел
Wed Sep 30 2009, 10:13AM
2 1562 Гост
Wed Sep 30 2009, 10:29AM
Отиди на страница  1 2 3 ... 85 [86] 87 ... 91 92 93 започни нова тема

Иди на форум:     Най-горе

Този форум се редактира от: account-bg.info, petrana, Михаил Минков 1 потребител преглежда форума в момента (0 потребители, 1 гост)
Нови отговори Нов отговор Няма нови отговори няма нови отговори Затворена Важна тема Важна Известие Известие
Нови съобщения от Популярните теми Нов отговор [популярен] Няма нови съобщения от Популярните теми няма нови отговори [популярен] Затворена Важна тема Важна/Затворена Затворена тема Затворена тема
Вие можете да стартирате нови теми - Вие можете да пускате мнения - Вие можете да редактирате старите си мнения

Публикации от този форум: rss 0.92 Публикации от този форум: rss 2.0 Публикации от този форум: RDF
Powered by e107 Forum System
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search
 

Здравей

Потребител:

Парола:


Помни ме

[ ]
[ ]
http://www.account-bg.info/e107/oferta.php
Ако искате да рекламирате тук
Ако желаете да рекламирате вашия бизнес при нас, можете да разгледате нашата оферта за реклама.
Описание на счетоводните сметки
242 Амортизация на дълготрайни нематериални...

Чрез сметка 242 се отчитат амортизациите на дълготрайни нематериални активи. Сметка 242 се дебитира със сумата на начислените до момента...


703 Приходи от продажби на...

Чрез сметка 703 се отчитат постъпленията от различни видове услуги, като: транспортни, спедиторски, туристически, проектно-проучвателни,...


701 Приходи от продажби на...

Чрез сметка 701 се отчитат постъпленията от продажби на продукция, създадена от предприятието, както и формираният резултат от...


603 Разходи за...

Чрез сметка 603 се отчитат начислените амортизации на дълготрайни материални и нематериални активи. Сметка 603 се дебитира при...


Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.2912 сек.,0.1739 от тях за заявки.БД заявки:31. Сървър памет:4,582kb