http://www.account-bg.info/balansi/

Форум за счетоводство, данъци и осигуряване

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Всичко друго извън горните теми :: В отговор на: водене на касова книга на касовия апарат
Твоето име:
Отговор:

Прикрепи файл / снимка
Файл за прикрепване Внимание
- разрешени типове файлове за прикрепване: | .zip | .gz | .jpg | .png | .gif | .pdf | .doc | .xls | .rar | .arj | .ods | .odt | .rtf | .txt | .sxc |
Всички други прикрепени файлове ще бъдат изтрити.
Максимална големина: 2M

Отиди:

Заглавие
Анонимен
Публикувал: ср яну 19 2011, 03:24
случая е следния имам продажба -бон, за деня нямам друга продажба-дневен отчет-залепям в касовата книга,но някой ми каза че,всяка продажба трябва да я извеждам независимо дали сами необходими пари за плащане на консмативи или не,но тогав оборота няма ли да се нулира,тъй като не съм магазин касата започвам на нула и пиша нач на касата нула не въввеждам сума за начало, операция за въвеждане винаги ли се използва или само при въведена сума в края на деня да се изведе или може да се използа след продажба с нулево начало-понякога парите от банката и за дневни отчети не достигат работим на ненормирано раб време се налага ползване на пари от касата след приключване на касата ,тогава достатъчно ли е да се напише рко за използвани пари от касата при едностр счетоводство или преди това трябва да се изведът преди отчета
Последни отговори
Анонимен
Публикувал: ср яну 19 2011, 11:17
но преди дневният отчет защото тогава в кк ще остане нулева ст-т или след дневният отчет тогава ще има ст-т само за оборота
Анонимен
Публикувал: ср яну 19 2011, 10:45
И в двете касови книги го пиша. Но в оперативен план е важно да се пише в касовата книга на апарата.
Анонимен
Публикувал: ср яну 19 2011, 10:00
това че си взел парите кога го пишеш след днев отчет или след дневният отчет и къде го пишеш в ккна апарата или кк за счетоводството
Анонимен
Публикувал: ср яну 19 2011, 07:58
Аз не въвеждам и не извеждам нищо от касовия апарат. Само в касовата книга си пиша наличните пари в началото на деня, оборота, ако им аизвеждани пави през деня и накрая на деня правя запис в касовата книга, че съм взел целия оборот.
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search

Здравей

Потребител:

Парола:

Помни ме

[ ]
[ ]

Описание на счетоводните сметки
609 Други...

Чрез сметка 609 се отчитат всички разходи, които не се отнасят по друга...

457 Разчети с...

Чрез сметка 457 предприятията отчитат сметните си отношения с...

691 Отписани...

Чрез сметка 691 се отчитат отписаните вземания на предприятието след...

507 Предоставени...

Чрез сметка 507 се отчитат депозираните в банките средства на...

Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.0320 сек.,0.0086 от тях за заявки.БД заявки:28. Сървър памет:4,558kb