http://www.account-bg.info/balansi/

Форум за счетоводство, данъци и осигуряване

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Осигуряване :: В отговор на: Имам ли право на борса?
Твоето име:
Отговор:

Прикрепи файл / снимка
Файл за прикрепване Внимание
- разрешени типове файлове за прикрепване: | .zip | .gz | .jpg | .png | .gif | .pdf | .doc | .xls | .rar | .arj | .ods | .odt | .rtf | .txt | .sxc |
Всички други прикрепени файлове ще бъдат изтрити.
Максимална големина: 2M

Отиди:

Заглавие
Мехмед
Публикувал: пн авг 16 2010, 02:19
В момента работя по ТД със срок на изпитване до 01.09.2010г.Шефката ми каза,че нямало да ми поднови договора .Искам да попитам в този случай имам ли право на обезщетение от БТ и ако да колко ми се полага като сума.Сега ме осигуряват на 450лв.Срочният ми договор е до 01.09.2010г. за 6 месеца.Имам общо 25г. трудов стаж.
Последни отговори
Анонимен
Публикувал: чт мар 01 2018, 01:18
Zdr. az ot 2015 sam tuka ama s prekisvane ama ot minalata godina ot april do karq na dekemvri bez prekisvane bqh. predi na sam rabotila v bg kolko borsa mogda da vzema dolu gore ?
Анонимен
Публикувал: пт фев 23 2018, 05:17
Здравейте, имам работени 8 години без прекъсване в България.Имам ли право на борса в Англия?
Анонимен
Публикувал: ср фев 21 2018, 10:29
Ако при прекратяването на трудовия договор:
- не сте студент
- имате 12 месеца стаж по трудовия договор от последните 18 календарни
- не подлежите на осигуряване на друго основание (фирма, граждански договор, свободна професия....)
то имате право на обезщетение.
Анонимен
Публикувал: вт фев 20 2018, 04:28
Здравейте студентка съм 4 курс,завършвам май месец, междувременно и работя, но май месец ще ни съкращават,тъй като затварят фирмата, имам ли право на обезщетение от борсата?
Анонимен
Публикувал: пт фев 16 2018, 06:47
ako si bil na borsata predi dve godini imali pravo da polzva6 borsa ot velikobritaniq
Анонимен
Публикувал: нд фев 11 2018, 12:55
Здравейте. Живея в Англия от 3 години и в момента съм по майчинство. След неговото изтичане смятам да се прибирам в Бг. Та въпроса ми е според вас дали е по - добре да се запиша на борсата след като се прибера или да си продължа майчинството в Бг.
Благодаря.
Анонимен
Публикувал: пт фев 02 2018, 05:46
Zdr ako nesam se podpisala navreme gubq li posledniq mesec borsa koqto e iztekla predi tova
Анонимен
Публикувал: чт дек 21 2017, 01:33
Здр. Въпроса ми е слет колко време като се регистрираш като безработна във ной ти испращат решението
Анонимен
Публикувал: сб ное 25 2017, 12:17
Бях в Англия вьв ферма шест месеца. Договора ми бе до октомври. Но аз бях казал че ще работя до края. Но се случи че си трьгнах октомври. Подадох за врьщане такси и за У1 кьм фирма. Има ли вероятност да пишат прекратен договор по взаимно сьгласие
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search

Здравей

Потребител:

Парола:

Помни ме

[ ]
[ ]

Описание на счетоводните сметки
112 Преоценъчни...

Чрез сметка 112 се отчитат резервите от преоценка на дълготрайните активи на предприятието. Към сметка 112 може да се открият следните...

421...

Чрез сметка 421 се отчитат вземанията и задълженията към персонала по начислени възнаграждения и други плащания; по различни удръжки -...

601 Разходи за...

Чрез сметка 601 се отчита стойността на: - отпуснатите за нуждите на производството суровини, основни и спомагателни материали (след...

412 Клиенти по...

Чрез сметка 412 се отчитат задълженията на предприятията към клиентите за получените от тях авансово суми срещу бъдещи продажби на...

Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.0523 сек.,0.0114 от тях за заявки.БД заявки:28. Сървър памет:4,674kb