http://www.account-bg.info/balansi/

Форум за счетоводство, данъци и осигуряване

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Осигуряване :: В отговор на: Имам ли право на борса?
Твоето име:
Отговор:

Прикрепи файл / снимка
Файл за прикрепване Внимание
- разрешени типове файлове за прикрепване: | .zip | .gz | .jpg | .png | .gif | .pdf | .doc | .xls | .rar | .arj | .ods | .odt | .rtf | .txt | .sxc |
Всички други прикрепени файлове ще бъдат изтрити.
Максимална големина: 2M

Отиди:

Заглавие
Мехмед
Публикувал: пн авг 16 2010, 11:19
В момента работя по ТД със срок на изпитване до 01.09.2010г.Шефката ми каза,че нямало да ми поднови договора .Искам да попитам в този случай имам ли право на обезщетение от БТ и ако да колко ми се полага като сума.Сега ме осигуряват на 450лв.Срочният ми договор е до 01.09.2010г. за 6 месеца.Имам общо 25г. трудов стаж.
Последни отговори
Sharif
Публикувал: пт сеп 14 2018, 08:57
Zdraveite iskam da popitam dali 6e polu4avam borsa ve4e v anlgiq rabotq

dve godini po 5 meseca i v balgariq imam 4 meseca dali 6e moga da polu4a borsa
Анонимен
Публикувал: сб сеп 08 2018, 08:26
AZ sam pensioner po bolest s 5 meseca staj imam li pravo na borsa
Анонимен
Публикувал: ср авг 15 2018, 08:25
Здравейте,ако работя 2 месеца на договор в Англия имам ли право да получавам обезщетение в България?Имам 4 год.непрекъснат стаж в България
Анонимен
Публикувал: пн юли 30 2018, 02:31
Колко е срока за да се регистрирам за борсата
Анонимен
Публикувал: пн юли 30 2018, 02:28
А някои знае ли какъв е срока
Анонимен
Публикувал: пн юли 09 2018, 05:41
Здравейте някой информиран ли е как стоят нещата с трудовата борса ... Моят случай е такъв година и 6 месеца трудов договор на 4часа минимална заплата прекратяване по взаимно съгласие след по малко от две седмици започнах работа във фабрика на 8 часов работен ден 1 месец вече съм на 9 часа + овъртайм та въпросът ми е как да прекратя договорът си тук и каква борса имам възможност да взема .. стажа в англия ще ми е общо 4 месеца ( студентка съм ако има значение)
Анонимен
Публикувал: пт юни 08 2018, 11:06
Bez trudov dogovor
Анонимен
Публикувал: пт юни 01 2018, 09:10
Зависи защо питате.
Ако в момента получавате обезщетение за безработица и започвате работа по трудов договор на 4 часа, имате право успоредно със заплатата да получавате и половината от обезщетението до края на срока му.
Ако работите на ТД на 4 часа и ще се прекратява договора, ще имате право на обезщетение за безработица, ако отговаряте на останалите условия.
Анонимен
Публикувал: пт юни 01 2018, 08:55
Здравейте, имам ли право на обещетение при трудов договор на 4 часа?
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search

Здравей

Потребител:

Парола:

Помни ме

[ ]
[ ]

Описание на счетоводните сметки
205 Транспортни...

Чрез сметка 205 се отчитат дълготрайни активи, които са предназначени за превозване на товари и пътници. Като отделен инвентарен обект...

452 Разчети за данък върху...

Чрез сметка 452 предприятията отчитат сметните си отношения с държавния бюджет като платци на данъци за сметка на печалбата. Сметка 452...

421...

Чрез сметка 421 се отчитат вземанията и задълженията към персонала по начислени възнаграждения и други плащания; по различни удръжки -...

111 Общи...

Чрез сметка 111 се отчитат създадените резерви чрез заделяне на част от печалбата, предназначени за покриване на загуби или други...

Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.0461 сек.,0.0155 от тях за заявки.БД заявки:28. Сървър памет:2,705kb