http://www.account-bg.info/balansi/

Форум за счетоводство, данъци и осигуряване

Сайт за счетоводство, данъци и осигуряване :: Форуми :: Форум за счетоводство, данъци и осигуряване :: Осигуряване :: В отговор на: Имам ли право на борса?
Твоето име:
Отговор:

Прикрепи файл / снимка
Файл за прикрепване Внимание
- разрешени типове файлове за прикрепване: | .zip | .gz | .jpg | .png | .gif | .pdf | .doc | .xls | .rar | .arj | .ods | .odt | .rtf | .txt | .sxc |
Всички други прикрепени файлове ще бъдат изтрити.
Максимална големина: 2M

Отиди:

Заглавие
Мехмед
Публикувал: пн авг 16 2010, 02:19
В момента работя по ТД със срок на изпитване до 01.09.2010г.Шефката ми каза,че нямало да ми поднови договора .Искам да попитам в този случай имам ли право на обезщетение от БТ и ако да колко ми се полага като сума.Сега ме осигуряват на 450лв.Срочният ми договор е до 01.09.2010г. за 6 месеца.Имам общо 25г. трудов стаж.
Последни отговори
Анонимен
Публикувал: чт дек 21 2017, 01:33
Здр. Въпроса ми е слет колко време като се регистрираш като безработна във ной ти испращат решението
Анонимен
Публикувал: сб ное 25 2017, 12:17
Бях в Англия вьв ферма шест месеца. Договора ми бе до октомври. Но аз бях казал че ще работя до края. Но се случи че си трьгнах октомври. Подадох за врьщане такси и за У1 кьм фирма. Има ли вероятност да пишат прекратен договор по взаимно сьгласие
Анонимен
Публикувал: сб ное 04 2017, 07:42
Здравейте имам един въпрос с какъв трудов договор трябва да съм за да имам не минимални възнаграждение
Анонимен
Публикувал: пт ное 03 2017, 10:44
Rabotq v chexiq veche 5 meseca iskam da popitam dali shte imsm pravo na borsa
Анонимен
Публикувал: пт ное 03 2017, 10:41
Rabotq v 4exiq iskam da popitam kolko meseca mi trqbvat zada utida v noi
Анонимен
Публикувал: вт окт 31 2017, 01:32
Анонимен написа ...

Prekratqvam dogovopa po zaimno saglasi e 9meseca imam kakva dorsa mi se pola ga momenta sam xolandiq

Щом е по взаимно съгласие - само 4 месеца по около 150 лв месечно (след Нова година по около 180 лв, ако променят закона). Няма значение нито общия стаж, нито заплатата.
Анонимен
Публикувал: вт окт 31 2017, 08:05
Prekratqvam dogovopa po zaimno saglasi e 9meseca imam kakva dorsa mi se pola ga momenta sam xolandiq
Анонимен
Публикувал: ср окт 11 2017, 01:29
Здравейте, искам да попитам дали след като работих в хотел в кипър 8 месеца и хотела затвори имам ли право на борса.
Анонимен
Публикувал: вт окт 03 2017, 02:15
Ако през тази 1 година нямате неплатвн отпуск или отсъствия повече от 3 месеца, би трябвало да имате право.
Гласувате за нашия сайт в мрежата на Google +1
Custom Search

Здравей

Потребител:

Парола:

Помни ме

[ ]
[ ]

Описание на счетоводните сметки
725 Финансови приходи за бъдещи...

Чрез сметка 725 се отчитат разсрочените финансови приходи, които се признават за текущи през следващи отчетни периоди. Аналитичното...

702 Приходи от продажби на...

Чрез сметка 702 се отчитат постъпленията от продажби на стоки, както и формираният финансов резултат от продажбите. Аналитичното...

159 Други заеми и...

Чрез сметка 159 се отчитат привлечените чужди средства, които не се отчитат по предходните сметки от групата, като задължения по...

703 Приходи от продажби на...

Чрез сметка 703 се отчитат постъпленията от различни видове услуги, като: транспортни, спедиторски, туристически, проектно-проучвателни,...

Към списъка с всички статии
Време за изпълнение:0.0760 сек.,0.0142 от тях за заявки.БД заявки:28. Сървър памет:4,673kb